Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Инсталиране на Linux » Помощ за инсталирането (начинаещ :))
Тема: Помощ за инсталирането (начинаещ :)), Няколко въпроса
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Септември 17 2008, 19:34

Група: Li fans
Регистриран: Септември 2008

Оценка: няма

Здравейте пичове  :24; писна ми от Windows и реших да си инстална Linux , но и брат ми ползва PC-то и по-точно Windows и затова искам да ви питам няколко неща :
1. Гледах ТОЗИ КЛИП и видях че накрая на инсталацията пише " The following partitions are going to be formatted... " и така искам да питам има ли начин да си запазя информацията на харда ?
2. На Windows след инсталацията трябва да си добавя интернет конекция (не знам как точно се превежда) и въпроса ми е - на linux има ли нещо такова ?

Мерси предварително !
Контакти:  va1p3r

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Септември 18 2008, 10:55

Регистриран: Февруари 2008

Оценка: 5

да има, но да ти обяснявам как точно се инсталира К(Убунту) е изключително досадно, при условие, че в интернет има поне 1млн. клипчета и инструкции. съвета ми е, ако някой "интелект" след мен, реши в подробности да ти обяснява как става, преди да го послушаш, помисли малко на кого си доверяваш цялата информация на диска и има ли смисъл заради един палачор, който и да е той, да се откажеш от по - добрата ОС. Вслушвай се в съветите на хора, който разбират и могат, а на такива които си мислят, че знаят и могат.

Контакти:  altoas

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
Мнение #3
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Септември 19 2008, 10:32

Регистриран: Декември 2006

Оценка: 5

Цитат: (va1p3r @ Септември 17 2008, 19:34)

2. На Windows след инсталацията трябва да си добавя интернет конекция (не знам как точно се превежда) и въпроса ми е - на linux има ли нещо такова ?

Мерси предварително !

Ако си на dhcp линукса сам ще си оправи връзката ако не си - ще те пита за IP и GW още преди инсталацията.
Контакти:  devik
WEB  
Общо 2 отговор(а) от Септември 17 2008, 19:34 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Инсталиране на Linux » Помощ за инсталирането (начинаещ :))

© 2014 Linux Index Project