Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Инсталиране на Linux » Gentoo инсталация?
Тема: Gentoo инсталация?, Някой който да е слагал последното gento
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Април 12 2010, 16:20

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Септември 2009

Оценка: няма

Здравейте ,смятам след време да мина на gentoo,засега събирам информация и ако някой сподели своя опит в инсталацията тук ще съм много благодарен (смятам да си водя бележки).Имам един неуспешен опит като "запецнах" още  с chroot (с убунту като лайф сиди)...Така че някой ПРАКТИЧЕСКИ тънкости ще са ми повече от добре дошли.
                                 С уважение
Контакти:  ApucTokpaT

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Април 13 2010, 13:19

Регистриран: Август 2005

Аз инсталирах gentoo за последно в края на 2007 (и от тогава си върви :)). По принцип съм правил инсталация 2 или 3 пъти и поради тази причина нямам точни спомени. Като цяло, ако се следва Gentoo Handbook, не би трябвало да има никакви проблеми.
Инсталацията не е нещо сложно, но се състои от много на брой стъпки и е важно е да се внимава да не се пропусне някоя.
Контакти:  Drakula
WEB  
Мнение #3
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Май 13 2010, 17:32

No avatar chosen

Регистриран: Април 2006

Също така трябва добре са си познаваш системата и да знаеш какво искаш, защото това дистро приема всичко буквално.

Не че няма да тръгне, ако не знаеш какво правиш, ама има риск да не тръгне както трябва.
Контакти:  Pivoto
WEB  
Общо 2 отговор(а) от Април 12 2010, 16:20 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Инсталиране на Linux » Gentoo инсталация?

© 2014 Linux Index Project