Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Инсталиране на Linux » проблем с shockwave flash
Тема: проблем с shockwave flash
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Март 28 2013, 12:37

Група: Li fans
Регистриран: Юли 2006

Оценка: няма

здравейте ,инсталирах дистро peppermint  на стара машина но shockwave flash плеъра не работи и не отваря клипове никакви нито youtube нито vbox-a как да оправя проблема :)

* …Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.
  Константин Иречек(1854-1918)
Контакти:  omurtak
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 28 2013, 16:06

Регистриран: Май 2008

Оценка: 4.5

При затворен браузър (или рестарт на браузъра след като приключи операцията)
Code Sample: 
sudo apt-get update && apt-get install flashplugin-installer
Контакти:  Str82DHeaD

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #3 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 28 2013, 16:19

Регистриран: Юли 2006

инсталирах го но пак не тръгват клиповете ,същото е и с мозилата и с хрониум-а изписва ми срив на shockweave flash

* …Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.
  Константин Иречек(1854-1918)
Контакти:  omurtak
WEB  
Мнение #4 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 29 2013, 17:55

Регистриран: Март 2012

Оценка: 1

Знаеш ли колко се мъчих с този проблем? Какволи не писах, какво ли не правих и не можах да го оправя, преинсталирах и само така. Да попитам когато си пускал браузъра излизало ли ти е предупреждение да спреш Java скрипта щото бил опасен? Когато пуснах браузъра първия път ме попита да го исключи и аз потвърдих та от там дойде проблема, после като преинсталнах пак ме пита но НЕ го спрях и сега си вървят клиповете  :)

Мъдрият се учи да може, умния да знае! Само на глупака всичко му е ясно:)
Контакти:  fallen angel

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #5 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 30 2013, 09:33

Регистриран: Май 2008

Оценка: 4.5

В такъв случай, преинсталация не е необходима. Ако си спрял скрипта при първоначалното стартиране, просто изтрии (при затворен браузър) config директорията на браузъра от домашната си директория.
Отвори терминал :

Code Sample: 
cd ~
rm -rf .mozilla/

Tова ще нулира всичко по браузъра.
Контакти:  Str82DHeaD

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #6
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 31 2013, 21:54

No avatar chosen

Регистриран: Март 2013

^ Аз имах съия проблем и така се оправи.
---------------------------------
Добър ден! Името ми е Петко Маринов и съм роден в Троян, но живея в София от близо 8 години. От известно време се занимавам с интериорен дизайн във фирма, на която няма да разпространя името, за да не й правя популяризация. Учех в American English Academy и съм много доволен от образованието! Как разбрах за нея? Седнах на лаптопа и написах в търсещата машина middle schools sofia и открих уеб сайта им. Женен съм и имам 2 страхотни деца – Мария, която е на 6 години и Драган, който е на три години.
Когато съм свободен обичам да тичам, а една от слабостите ми е пазаруването на дрехи на едро. Имам два шкафа пълни с дрехи, защото обичам всеки ден да съм с разнообразни, тъй като постоянно ходя по мероприятия и искам да изглеждам добре.
Задължително, когато имам почивка пътувам до Троян, защото много обичам града си. Природата е превъзходна и въздухът е чист. Там се намира и моята майка, която на скоро беше в Медицински център "Пентаграм 2012".
С две думи това е за мен. Ще се радвам, ако споделите и малко информация за вас!
Поздрави!

Редактирано от zirgs на Август 26 2016, 14:52
Контакти:  zirgs
WEB  
Общо 5 отговор(а) от Март 28 2013, 12:37 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Инсталиране на Linux » проблем с shockwave flash

© 2014 Linux Index Project