Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » X Window & GUI » Смяна на резолюцията в SuSE 9.3?
Тема: Смяна на резолюцията в SuSE 9.3?
Мнение #11 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Юни 14 2005, 12:00
Zerofook

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Юни 2005

Оценка: няма

Stumps да знаеш колко съм цъкал там снощи...
Аз ги бех набарал тия анстройки... и мисля че пробблема може би е в опцията Display resolution, но като тръгна та я сменям има едно 91dpi и 76 dpi после под него едно System settings, после Other. Тези двете 91 dpi и 76 dpi са по-малки от System settings ,а като отида на Other там ме пита да избирам дължината ама има нещо гнило там... като въведа дори и 99999999999 във инчове например после ми се добавя едно 3 dpi (което е много по-малко от 91 dpi...)
Контакти:  Zerofook
WEB  
Мнение #12 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юни 14 2005, 12:43
stumps

Група: Li psychos
Регистриран: Април 2005

Добре тогава ... сложи Display resolution на System settings и почни да разцъкваш font-овете .... смятам, че проблемът не е в графичната среда, а в настройките на браузъра ...

Два месеца работа с компютъра спестява два часа четене на документация

Бизнесът на Microsoft е бизнес за трима: Един пише вируси, друг прави антивирусни, а третият продава (псевдо)операционна система за тях.
Контакти:  stumps

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
Мнение #13
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Октомври 29 2005, 12:46
bsurgery
Нерегистриран

Aко продължаваш да разцъкваш в този стил, скоро няма да постигнеш нищо, най много да захвърлиш линукса. Като видях скрииншота ... кво да кажа, омазани и несъразмерни шрифтове. Това е характерно за всички дистрибуции. Има начин да се оправи. Аз си мисля, че искаш Линукса да изчертава фонтовете като Windows. За да стане това трябва да се пипнат няколко неща. Съветвам те да прочетеш това и това. Успех.
Контакти:  bsurgery

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Общо 12 отговор(а) от Юни 13 2005, 00:08 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » X Window & GUI » Смяна на резолюцията в SuSE 9.3?

© 2014 Linux Index Project