Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Свободно Време » Fun » eRepublik game
Тема: eRepublik game
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Януари 16 2010, 12:13

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Януари 2010

Оценка: няма

еРепублик е игра представляваща съвременното общество. Това ще рече че работите, пазарувате храна, живеете кадето искате в еСвета, помагате на икономиката на еРодината например, развивате се като военни, министри и политици, собственици на компании, медиини магнати или обикновенни работници. Има избори и се избира управление на страната, конгрес и президент, водят се войни м/у държавите. Играта отнема малко ресурс като време на ден. 10-15 мин. са достатъчни.

Проблема е че сега еБългария е въвлечена в центъра на 4-тата световна война в играта. За 1 път почти изчезнахме, едвам удържахме София, възстановихме се, държахме Инстамбул и нападахме Румъния (основния ни опонент) на тяхна територия, но нещата се обърнаха, България беше заличена, икономиката ни унищожена, българите се евакуирахме предимно в Сърбия. След няколко възстания успяхме да върнеме Варна и Видин но държавата ни е адски зле. За това се търсят нови играчи които да помогнат в съпротивата и възраждането на родината ни в играта. Ето карта на еСвета към сегашния момент--> Тук!. Както ввиждате поляците изнесоха Германия и тя последва нашата съдба, а Испания завзе почти всичко на Франция. Лилавото е България, а жълтото е Румъния.

Ако се регистрирате, направето го от този линк и избирайте място за живеене Варна, България! Иначе попадате на чужда територия, а Видин е мн крехък и може да падне всеки момент и да останете затворени на чужда територия. Дано играта ви хареса и на вас.

Ако не съм уцелил раздела моля за извинение, но не видях по-подходящ.

:beer:  :beer: Нека заедно си го върнем на мамалигарите!
Контакти:  quickJO

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Май 23 2010, 09:32

No avatar chosen

Регистриран: Май 2010

много интересна игра !

регнах се!

Контакти:  iivapetrova

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
Мнение #3 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Август 24 2012, 16:12

No avatar chosen

Регистриран: Август 2012

Има ли хора които я джиткат тази игричка още? Аз също се бях запалил по нея, но взе че ми псина... Сега смятам пак да почна да я цъкам.

Редактирано от stumps на Април 15 2013, 10:28
Контакти:  alkaline

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #4 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Януари 19 2013, 18:45

No avatar chosen

Регистриран: Януари 2013

Здравейте, другари. Мисля си, че всички ме знаят, но за тези, които не – името ми е Светослав и ще ви представя една страхотна история.
С годеницата ми Ваня решихме да потърсим в Интернет за потребителски кредити кредити. Бяхме се разбрали да купуваме жилище на сина ни – Иво, защото вече му беше време да живее самостоятелно. Разнообразието беше наистина огромно, но ми направи впечатление, че има много фирми, които предоставят бързи кредити и дори бърз кредит без поръчител. Явно в последните месеци пазарът доста се е претрупал. В крайна сметка видяхме, че лихвите са завишени и няма да успеем да си го позволим в този момент.
Доста от сайтовете предлагат също кредити, което в някои моменти е доста полезно. В случай, че имаме лоша кредитна история, как ще успеем да се сдобием с желаната сума?

Редактирано от petariana на Ноември 13 2017, 17:50
Контакти:  petariana

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #5
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юли 29 2019, 12:50

No avatar chosen

Регистриран: Юли 2019

Миналата седмица ми се наложи да ползвам услугите на фирма за почистване на септични ями. Много съм доволен от професионалната работа, всеки който се нуждае от такава услуга, може да ги потърси и няма да съжалява.

Редактирано от iva555 на Юли 02 2020, 12:05
Контакти:  iva555

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Общо 4 отговор(а) от Януари 16 2010, 12:13 до сега
 » Начало » Li Форуми » Свободно Време » Fun » eRepublik game

© 2014 Linux Index Project