Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Networking » Проблем с интернет под Fedora Core 4
Тема: Проблем с интернет под Fedora Core 4, DHCP през USB
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Март 01 2006, 12:39

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Март 2006

Оценка: няма

Вече съм на границата на фалит :), ултра изнервен съм. Прегледал съм всичките форуми и нищо, казват ми нещо да го направя, правя го и не става. Ето какъв е проблема. Интернет ми е през USB с кабелен модем. Федората си вижда всичко няма проблеми, обаче интернет няма. Казаха ми виж lsmod, тям нямаше някакво usbcore, аднах го и пак не става. От опциите на мрежата, като му дам само да си намира IP-то и неще да се свърже след като натисна активиране. Но ако ги задам ръчно няма проблеми. Незнам вече какво да правя :31:
Мнение #2
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 01 2006, 15:03
stumps

Група: Li psychos
Регистриран: Април 2005

Сигурен ли си, че доставчикът ти поддържа DHCP протокола и това е начинът, по който трябва да се свържеш? ... Дали наистина не трябва ръчно да зададеш IP настройките?

Редактирано от stumps на Март 01 2006, 15:04

Два месеца работа с компютъра спестява два часа четене на документация

Бизнесът на Microsoft е бизнес за трима: Един пише вируси, друг прави антивирусни, а третият продава (псевдо)операционна система за тях.
Контакти:  stumps

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
Общо 1 отговор(а) от Март 01 2006, 12:39 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Networking » Проблем с интернет под Fedora Core 4

© 2014 Linux Index Project