Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » Проблем с XMMS, 3D, Downloader for X
Тема: Проблем с XMMS, 3D, Downloader for X
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Ноември 28 2006, 23:58
alkor

Група: Li fans
Регистриран: Ноември 2006

Оценка: няма

Много Ви моля за малко помощ. От няколко дни минах на OpenSuSE LINUX 10.1 OSS x86_x64 и за първи път работя с LINUX. Имам следните няколко проблема:
     1. XMMS макар да ми качен в SuSE-то немога да го използваза МР3 WAV......., причините предполагам ги знаете. След като го свалих от саита на XMMS за федора се опитах да го инсталирам но немога, опитах всички ???????????????
      2. Видео картата ми е ATI Radeon 9550, инсталидах и драйверите и въпреки това когато пусна дадена игра от SuSE-то ми дава следното съобщение................"няма налична 3D карта или подръжката на 3D не настроена всеоще."......................как да се справя с това, какви настройки още иска ?????????? Използвам KDE.
       3. Downloader for X. От където и даго сваля все неможе да се инсталира. Възможно ли е да защото съм с 64битова дестинация а програмата да е 32б. Имали начин да си я инсталирам.
       Благодаря на всекиго предварително за помоща, и Ви моля като обеснявате да е по елементарно, подробно и на български/ако използвате линкове на теми/. Още мие много сложно.

Редактирано от alkor на Ноември 29 2006, 05:20

-  P C  -
MB-ASUS M2N-E/NF570/s.AM2
CPU-AMD ATHLON 3800+/64bit/x2/s.AM2
V.C.-GeForce 7900GS DDR3 PCI-E 256MB HDTV
RAM-KINGSTON 2x1GB /DDR2/667
Контакти:  alkor
WEB  
Мнение #2
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Ноември 29 2006, 00:08
delafer

Група: Li fans
Регистриран: Март 2006

Оценка: няма

Поздравления за избора !  :)
 Все пак прочети ТАЗИ ТЕМА ... мисля, че там ще намериш отговори на повечето си въпроси.
А също и ТОВА
 А пакети компилирани за друга дистрибуция трудно ще тръгнат...
 Успех !

p.s. все пак се пише обЯснявате... ;)  и ако искаш да научиш повече, изръси се 25 лв за книгата "SuSE 10..." не са малко, но ще научиш много неща...

Редактирано от delafer на Ноември 29 2006, 00:21

"Imagination is more important than knoledge" A.Einstein
Контакти:  delafer
Общо 1 отговор(а) от Ноември 28 2006, 23:58 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » Проблем с XMMS, 3D, Downloader for X

© 2014 Linux Index Project