Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Април 20 2007, 17:56
bashi

Група: Li fans
Регистриран: Март 2007

Оценка: няма

Зравейте! От скоро ползвам Linux и съм много доволен. Искам да се отърва за винаги от вин. Можете ли да ми кажете какво може да се направи в следния случай: Харда ми е 80гб като съм го разделил на няколко части - една голямя за вин една малка - 3гб създадена по погрешка една 7 гб за Ликукса и една малка за суап. Може ли без да си трия Линукса да събера останалите части в една и да ги направя видими за Ликукса или направо да ги събера в един дял?
Контакти:  bashi
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Април 20 2007, 20:43
nikolavp

Група: Li maniacs
Регистриран: Юли 2006

Оценка: 4

Това, което те съветвам е да преместиш да кажем /home дяла на този 3ГБ дял. Погледни другите теми по форума мисля, че даже точно такава тема се обсъжда в момента. Иначе сигурно може да "оразмери" главния дял, но никой не може да ти гарантира, че няма да загубиш информация. Плюс това съм го правил преди 1 година на reiserfs, която в момента даже не ползвам. За другите чесно казано не мога да се изкажа. Каква ти е дистрибуцията?

Контакти:  nikolavp

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #3
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Април 20 2007, 20:47
bashi

Група: Li fans
Регистриран: Март 2007

Оценка: няма

ползвам убунто и все още не съм много в час - просто питам дали такова нещо е възможно и ако да да ме насочите към нещо за четене по темата
Контакти:  bashi
WEB  
Общо 2 отговор(а) от Април 20 2007, 17:56 до сега

© 2014 Linux Index Project