Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » NTFS проблемен дял...
Тема: NTFS проблемен дял...
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Юни 25 2007, 08:43
quovadis

Група: Li fans
Регистриран: Юни 2007

Оценка: няма

Значи преди 2 вечери уиншита се прецака (отново) изкарва синия екран на смъртта и се ресва....влязох под убунту и 2 дена си карам нон-стоп с него, но реших да преинсталирам, но се налага преместването на 13ГБ музика от C:\ на D:\, но на Д както винаги имам 500 мб и реших да изтрия д-р хаус (3-те сезона 24ГБ) трия ги проверявам после мястото и ми изкарва, че имам 500 мб фрий, а др хаус го няма на дяла....при С изтрих 10 гб и ми отчете веднага, че ги няма...и двата харда са маунтати с форс опцията, защото са "мръсни" и трябва да рънна чекдиска, но няма как да стане като не мога да вляза под уин...Влязох с "sudo nautilus" изтрих 1 папка 100 мб, но пак не ми отчете празно място 0_o Не съм ресвал, защото ме притеснява дали ще мога да вляза пак дори под убунту...Някакви идеи имате ли защо се получава тая аномалия с дела... :/ :29;
Контакти:  quovadis
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юни 25 2007, 10:06
mcwolf

No avatar chosen

Група: Li gurus
Регистриран: Април 2005

Оценка: 5

пусни си инсталацията на windows и с нея провери дисковете (recovery console) щото не се знае какво става в действителност по тия дялове
Контакти:  mcwolf

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #3
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юни 29 2007, 16:47
quovadis

Група: Li fans
Регистриран: Юни 2007

Оценка: няма

Смених захранването....и се оправи :21; явно тока му е идвал малко и затова е вадел синия екран на смъртта  :29;
Контакти:  quovadis
WEB  
Общо 2 отговор(а) от Юни 25 2007, 08:43 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » NTFS проблемен дял...

© 2014 Linux Index Project