Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » проблеми с АТИ и АСУС
Тема: проблеми с АТИ и АСУС, модули
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Март 14 2008, 14:15

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Февруари 2007

Оценка: няма

Ползвам Mandriva 2007.1 spring но си подмених PCто и се оказа, че няма модули за ATI HD 2600 pro а също така и за звука. Дръпнах си необходимото от саита на производителя но атито въобще не се инсталира а звука се инсталира с модули за FEDORA защото няма за Мандривата а двете системи са идентични и пак не тръгва. Дъното е ASUS M2N-X Plus. Сега съм с видео модули на VESA. Моля който може да помогне, че не искам да се занимавам пак с wina.
Контакти:  DimDim
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 14 2008, 15:14

No avatar chosen

Регистриран: Април 2006

С какво ядро си? При мен подобни проблеми със звука се оправиха от само себе си след смяна с ново ядро .24 :). Автоматичното за Дебиан ядро без модификации.
Контакти:  Pivoto
WEB  
Мнение #3 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 14 2008, 18:02

No avatar chosen

Регистриран: Февруари 2007

Незнам какво е ядрото, стандартното за Mandriva 2007.1 spring, предполагам е нещо ново. Тази система е от лятото на 2007 г. Но при мен звука е цифров, Windows работи с AZALIA codec. Звука ще го подкарам като му сменя дефинициите на системата с аналогови но трябва да разглобявам PC. По-големия проблем е ATI HD 2600 pro. Не тръгва и това е, немога да намеря начин за инсталация. Това което е дадено от саита на ати не се изпълнява.
Контакти:  DimDim
WEB  
Мнение #4
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 14 2008, 19:13

Регистриран: Ноември 2007

Контакти:  todir
WEB  
Общо 3 отговор(а) от Март 14 2008, 14:15 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » проблеми с АТИ и АСУС

© 2014 Linux Index Project