Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » Проблеми с Fedora Core 8
Тема: Проблеми с Fedora Core 8, Как да се справим ??
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Април 11 2008, 14:10

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Ноември 2007

Оценка: няма

Здравейте,
Инсталирах си Fedora Core 8 и като начинаещ Линукс юзър се сблъсках с проблеми ,които не мога да реша.

1.Така и не успях да инсталирам флаша на Модзилата  :6; Инсталирам пакета но не тръгва .Ровичкам и настройките на браузъра ,но не и не.

2.Безплатни .ави драйжери така и не намерих  :14; За Gnome ийдва въпрос .

3. Това е най-важното тъй като другите точки са се обсъждали не малко реших освен тях да попитам за една друга "задачка"  :D Така имам мп3 плейър ,който за да тръгнат там тези програмки за едитване на музика от сд-то дето ми дадоха с плейъра трябва Windows Media Player .Та тия неща са глупости .Искам просто да накарам Линукса да разпознава мп3-то като памет или някакво устроиство ,че да мога да си копирам музиката просто така като файлове. Тия другите програми не са ми нужни .

Благодаря предварително !!! :)
Контакти:  gpav
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Април 11 2008, 16:34

Регистриран: Декември 2006

Какво става като пъхнеш мп3 плейъра? При мен си се стартира автоматично и си отваря папката, на кубунту съм, но едва ли Fedora са назад.
Мнение #3 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Април 11 2008, 21:55

No avatar chosen

Регистриран: Ноември 2007

^Самия плейър пише ,че е свързан но Федората не е*ава  :21;
Контакти:  gpav
WEB  
Мнение #4
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Април 12 2008, 12:34

Регистриран: Август 2005

gpav,

Този Google май за нищо го нямаш.

- Относно проблема ти с mp3 player-a: цък
- Относно flash под mozilla: цък
- Относно проблема с "драйжерите" - драйвери да си гледаш филмчета не ти трябват. Трябват ти подходящи кодеци (и програма за гледане на филми разбира се). За кодеци - цък

И забележи: Федора не съм ползвал никога. Горните линкове са получени в резултат на следните 3 Google заявки:
http://www.google.bg/search?....refox-a
http://www.google.bg/search?....5&meta=
http://www.google.bg/search?....5&meta=

Редакция: И замалко да забравя - доколкото знам Федора си има доста читав инструмент за управление на RPM пакети, наречен "yum". Мисля, че е добра идея да работиш с него за да инсталираш софтуер. За повече информация: man yum

Редактирано от Drakula на Април 12 2008, 12:41
Контакти:  Drakula
WEB  
Общо 3 отговор(а) от Април 11 2008, 14:10 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » Проблеми с Fedora Core 8

© 2014 Linux Index Project