Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » Проблем с Убунту и laptop-a ми
Тема: Проблем с Убунту и laptop-a ми
Мнение #1
Написано на: Декември 24 2008, 15:54

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Декември 2008

Оценка: няма

Здравейте,

реших да си сложа убунту на лаптопа, от 2 дена използвам linux и разбира се се появиха проблеми :(
Първият проблем е че видеото на лаптопа ми е Ati radeon m200 доста пъти слагах различни драйвери по различно описан начин след като търсих в гугъл и след като пусках 3д мод-а обикновено X-a не искаше да стартира и тъй като не знам как да го оправя се налагаше да инсталирам наново убунту-то :(
Моля ако някой може да ми каже стъпка по стъпка как да сложа драйверите за тази видео карта но за Denian - и тук идва вторият ми проблем четох в нета че Убунту чупи хардове на лаптопи, и разбира се заслушах и чух как харда ми издава звуци през 1-2 мин клик клик :( веднага стана ясно че нещо не е ок, поне този проблем го реших четох по някви форуми в чужбина и го оправих, но това което ме интересува е някой дали знае този проблем дали се наблудава на Debian, защото искам да мина на тази дистрибуция, съжалявам ако на някой му се виждат глупави въпртосите ми но се нуждая от помощ....благодаря ви.
Контакти:  iphone

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Общо 0 отговор(а) от Декември 24 2008, 15:54 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » Проблем с Убунту и laptop-a ми

© 2014 Linux Index Project