Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » Промбем със Интернет Настройките
Тема: Промбем със Интернет Настройките, Нямам Никфи настройки с ubuntu 9.04 съм
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Юли 23 2009, 10:45

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Юли 2009

Оценка: няма

Значи инсталирах си linux Ubuntu 9.04 през Wubi за по сигорно, сега се запознавам с os линукс но немога да си пусна интернета затова ако има разбирашти хора от ubuntu нека да отг на тази тема а не някфи ламери дето казват до някаде и спират гледал сам много фороми но реших тук да потарся помощ та да се варнем на темата трябва ми човек който може да ми каже и да покаже със screen shot какво точно прави за да пусне настроиките на интернета нета ми е сас потребителско име и парола за повече инфо така нареченото PPPoE , интернета варви през кабел и мисля че това е цялото инфо което ви трябва :) та ако има само зайинтеренсовани хелпери да пишат само те :) сущо така горе кадето трябва да са комютарчетата ми пише Network offline но има и друго нямам auto etho :)
Благодаря ви предварително ! :)

Редактирано от nezirus на Юли 23 2009, 13:41
Контакти:  nezirus

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юли 23 2009, 12:42

Регистриран: Април 2006

Значи, верно имаш нужда от спешна помоШТ, ама за по-сигОрно я потърси във форОма по български език, категория "граматика"...... :60;
Контакти:  kalin
WEB  
Мнение #3 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юли 23 2009, 13:44

No avatar chosen

Регистриран: Юли 2009

Цитат: (nezirus @ Юли 23 2009, 10:45)

Значи инсталирах си linux Ubuntu 9.04 през Wubi за по сигорно, сега се запознавам с os линукс но немога да си пусна интернета затова ако има разбирашти хора от ubuntu нека да отг на тази тема а не някфи ламери дето казват до някаде и спират гледал сам много фороми но реших тук да потарся помощ та да се варнем на темата трябва ми човек който може да ми каже и да покаже със screen shot какво точно прави за да пусне настроиките на интернета нета ми е сас потребителско име и парола за повече инфо така нареченото PPPoE , интернета варви през кабел и мисля че това е цялото инфо което ви трябва :) та ако има само зайинтеренсовани хелпери да пишат само те :) сущо така горе кадето трябва да са комютарчетата ми пише Network offline но има и друго нямам auto etho :)
Благодаря ви предварително ! :)

тфа е от барзината и от ранното ставане шматка тапа ! писнало ми е от такива дето се правят на голямата работа ае дишай ми ла***т* и малчи !!!
Контакти:  nezirus

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #4 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юли 23 2009, 14:48

Регистриран: Април 2006

Пич, един приятелски съвет - кефи се на живота и не се занимавай с неща, дето не са ти в компетенцията. Все пак се надявам някой от колегите във форума да ти помогне за разрешаването на проМБема   :24; , щото на мен ми се изпарява желанието при мисълта, че при всеки твой последващ въпрос ще гледам отношението ти към родния език (ако въобще за теб това е родния език...)

Редактирано от kalin на Юли 23 2009, 14:54
Контакти:  kalin
WEB  
Мнение #5 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юли 23 2009, 18:13

Група: Awaiting Authorisation
Регистриран: Август 2008

То ако беше написано на латиница мнението щеше да е върха. Как смяташ, че ще ти отговори някой на неграмотното мнение, придружено от арогантното и нахално отношение? Айде обратно в дата.бг. Там е пълно с такива като тебе. То даже като отвориш Networking частта има предостатъчно отговори на въпроса ти, ама  кой да потърси.
Контакти:  Siminin

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #6 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юли 24 2009, 21:42

No avatar chosen

Регистриран: Септември 2008

Доколкото разбрах въпроса ти, искаш да подкараш pppoe интернета си и не знаеш как? Изпълни командата
Код: 
sudo pppoeconf
в терминала и след като въведеш паролата ще минеш през няколко скрийна, между които трябва да въведеш потребителското име и паролата и накрая ще те пита дали да зарежда модулите със стартиране на операционната система (ако съм те разбрал правилно).

Редактирано от Intel на Юли 24 2009, 21:44

Контакти:  Intel

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
Мнение #7
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юли 25 2009, 08:57

Регистриран: Август 2005

Цитат: (Intel @ Юли 24 2009, 21:42)

Доколкото разбрах въпроса ти, искаш да подкараш pppoe интернета си и не знаеш как? Изпълни командата
Код: 
sudo pppoeconf
в терминала и след като въведеш паролата ще минеш през няколко скрийна, между които трябва да въведеш потребителското име и паролата и накрая ще те пита дали да зарежда модулите със стартиране на операционната система (ако съм те разбрал правилно).

Не разбра ли, че човека иска
Цитат: 

човек който може да ми каже и да покаже със screen shot какво точно прави за да пусне настроиките на интернета
защото
Цитат: 

гледал сам много фороми но реших тук да потарся помощ
и му е писнало от
Цитат: 

някфи ламери дето казват до някаде и спират

:P

Редактирано от Drakula на Юли 25 2009, 08:59
Контакти:  Drakula
WEB  
Общо 6 отговор(а) от Юли 23 2009, 10:45 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » Промбем със Интернет Настройките

© 2014 Linux Index Project