Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » проблем с Firefox в Ubuntu
Тема: проблем с Firefox в Ubuntu
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Май 15 2010, 17:11

Група: Li fans
Регистриран: Юли 2006

Оценка: няма

Добър ден имам следния проблем инсталирах си тема на Gnome която ми промени визията на браузера и ми пречи при писането във форумите и сайтовете фона където пиша ми стана черен и не се вижда като се пише нещо. Лошото е че смених темата с друга а проблема остана същия може ли да се оправи това
ето за какво става въпрос

* …Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.
  Константин Иречек(1854-1918)
Контакти:  omurtak
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Май 31 2010, 20:21

Регистриран: Юли 2008

Оценка: няма

Нямам конкретната тема в мен, но може да пробваш да сложиш някоя тема за самия firefox, или да изключиш плъгина на ubuntu в лисицата. Този плъгин се опитва да ти оеднакви скиновете на firefox-a и gnome за да не се налага да си търсиш или правиш скин за firefox след като си си сменил скина на gnome.
Ако така не стане виж дали може да сменяш цветовете на самата GTK тема от Prefereences -> Apperance. Може темата да е такава, че да не ти дава да сменяш цветовете. Тогава има две решения, или едитваш самата тема (ако знаеш как) или си търсиш друга.
Ако темата те кефи адски много, но проблема ти е само с firefox и по посочените начини не можеш да го оправиш, тогава си сложи Chrome ;)

Контакти:  doommaster

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
Мнение #3
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юни 01 2010, 14:27

Регистриран: Февруари 2008

Оценка: 5

имаше някакъв fix за firefox, но съм забравил къде беше..

Контакти:  altoas

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
Общо 2 отговор(а) от Май 15 2010, 17:11 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » проблем с Firefox в Ubuntu

© 2014 Linux Index Project