Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » Тиликс 1.0.1 LiveCD проблем
Тема: Тиликс 1.0.1 LiveCD проблем, и то много дразнещ
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Ноември 05 2005, 14:01
the_mouse

Група: Li fans
Регистриран: Юли 2005

Оценка: няма

Здравейте! Свалих си новата версия на Тиликс, обаче в края на зареждането ми изключва монитора Не е неподдържан режим, защото в такъв случай мониторът ми изписва съобщение "Out of range", а сега направо се изключва, сякаш съм спрял компютъра, който иначе продължава да си работи. С предишни версии не съм имал подобни проблеми  :(
В началото си мислех, че при свалянето iso-то се е бъгнало и за това свелип md5 сумите, но всичко е точно (поне според k3b).   :angry:

Редактирано от the_mouse на Ноември 05 2005, 14:09

Контакти:  the_mouse

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ: 317287252
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM: Othe_mouseO
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Ноември 05 2005, 21:25
the_mouse

Ето частичното решение:
tilix xmodule=fbdev в boot options помогна до там, че да не се изключи мониторът, което все пак е напредък! Обаче изникна друг проблем. След стартиране на Xorg се появява курсорът на мишката като хиксче, но така си остава и не започва да зарежда графичната среда.

• AOL  AOL:
  • MSN  MSN:
WEB  
Мнение #3
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Ноември 06 2005, 23:32
the_mouse

Олеееее няма да повярвате!!!!!!! Оказа се, че наистина файла се е бъгнал при свалянето. Уж бях проверил md5 сумите...... като пробвах през конзолата с md5sum и изненадаааааа! Сега го тегля наново. Да не казвам голяма дума, но 99% проблемът е от това, така каза и ilia (един от разработчиците, току що говорихме в mIRC-то), даже тези проблеми ставали точно заради това! Сори за изгубеното време.

• AOL  AOL:
  • MSN  MSN:
WEB  
Общо 2 отговор(а) от Ноември 05 2005, 14:01 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » Тиликс 1.0.1 LiveCD проблем

© 2014 Linux Index Project