Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » литература за линукс
Тема: литература за линукс
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Февруари 26 2006, 11:07
cubaduba

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Февруари 2006

Оценка: няма

здравейте...искам да започна да изучавам материята на линукс,та се питам дали може някой да ми прапоръча книга с която да започна...до сега съм се занимавал само с уин.и имам някакво средно ниво,но с линукса не съм се зблъсквал.трябва ми нещо за начинаещи...ама наистина за начинаещи,от самото начало,като за първолак.качил съм си мепис,базиран на дебиан и до някаде се справиам(като изключим че не мога да си инстална една програма)но уин бремето ми тежи.ровя се по някакви фороми но така повече се обърквам...дават ти съвт,но без подробно обяснение,което не помага за начинаещ като мен...ще съм благодарен ако ми препоръчате нещо което да ми даде нужната основа да започна .мерси много :43:
Контакти:  cubaduba
WEB  
Мнение #2
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Февруари 27 2006, 12:23
stumps

Група: Li psychos
Регистриран: Април 2005

Това е направено специално за теб:
http://www.linux-index.org/rcmnds.pl

:43:

Редактирано от stumps на Февруари 27 2006, 12:24

Два месеца работа с компютъра спестява два часа четене на документация

Бизнесът на Microsoft е бизнес за трима: Един пише вируси, друг прави антивирусни, а третият продава (псевдо)операционна система за тях.
Контакти:  stumps

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
Общо 1 отговор(а) от Февруари 26 2006, 11:07 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Общи Проблеми и Въпроси » литература за линукс

© 2014 Linux Index Project