Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » Проблеми с LICQ оше нещо...
Тема: Проблеми с LICQ оше нещо...
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Юли 24 2006, 10:38
acider

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Юли 2006

Оценка: няма

Добър ден,

дистрото ми е KUBUNTU!

АКО. мо може да получа малко разяснения относно LICQ-то, какъв ми е проблема ми ето инсталирано е всичко ОК!, но какви настроики да му направя за да мога все пак да си чатя защото след като се стартира седи сякаш не знае що е това интернет не работи! Няма никаква опция за влизане в потребителско име и т.н.

Друг проблем ми е когато инсталирам нещо си следва инфо от конзолата, че са необходими еди колко си фаила и след еди какво си ще се освободи 10 мб пространство после ме пита следното ' да продължи [Y,n] '
задавам 'У' но това нешо нищо не прави....

А и последно колко пакета libc трябва да кача за да имам аудио на .avi филмчетата и защо не ми тръгват никакви мп3-ки на,... ДВД формат всичко си е наред (за филмите)

Благодаря ви за всичко досега!

Редактирано от acider на Юли 24 2006, 10:40
Контакти:  acider
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юли 24 2006, 13:01
gizi_

No avatar chosen

Warn 1

Регистриран: Юни 2006

Кое Кубунту имаш сложено(5.10 или 6.06).Относно Licq има настройки на потребителите и има и каде да се логниш-потърси ги.Мен ако ме питаш вземи си сложи един sim примерно или Gaim ако искаш и Kopete си сложи.Аз лично нещо Licq не ме кефи.Това по първия въпрос.
Относно втория вземи paste това което ти дава.Ама от там където пишеш apt-get install ... до там кадето засяда.
Относто третия сложи си един Automatix но си направи един backup на sorse.list
(cp /etc/apt/sources.list  /etc/apt/sourcesbk.list) първо и след това си сложи един Аutomatix и от там си инсталирай каквото ти трябва.Между другото тука има доста теми в който има дадени различни sourceс.list можеш да погледнеш там.И като си промениш листа пишеш apt-get update.Аве ако нещоо не ти е ясно питай отново.
Контакти:  gizi_
WEB  
Мнение #3
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юли 24 2006, 13:55
acider

No avatar chosen

Регистриран: Юли 2006

Мерс за инфото, но за LICQ-то не ми е ясно как да се логна със стария си ник т.е. да си използвам стария АЦКю номер иначе добавям хора мисля, че и да си чаткаме ще стане, но си искам моя номер защото сега съм с някакъв друг дето в бързината регистрирах и не знам как да го променя. И всъщност ще има ли съвместимост м/у АБВ.бг където ми е моят си номер и това LICQ

А й м/у другото всички работи ми вървят вече МП3, AVI, DVD всичко :8;

Готов съм и с това LICQ!  Много благодаря на всички които ми помагате и се надявам да не Ви досаждам много  :D

Редактирано от acider на Юли 24 2006, 14:04
Контакти:  acider
WEB  
Общо 2 отговор(а) от Юли 24 2006, 10:38 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » Проблеми с LICQ оше нещо...

© 2014 Linux Index Project