Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » SuperKaramba проблем под KDE 3.5.4 (Fedora Core 5)
Тема: SuperKaramba проблем под KDE 3.5.4 (Fedora Core 5)
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Август 29 2006, 09:45

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Ноември 2005

Оценка: няма

Здравейте.
Проблема е следния: инсталирах си разни "неща" в SuperKaramba-та. Като дадох на едно от всичките "Add To Desktop", ми гръмна някаква никаква грешка и затвори всичко. При следващото пускане на SuperKaramba-та, в списъка с инсталираните неща нямаше нищо. Тръгнах да ги инсталирам на ново и то вече ми даваше, че са инсталирани, а не ги показва в списъка с инсталираните.
Въпроса ми е може ли някъде в някой файл да пипне, че да се оправи това и ако може, то къде са тези файл/ове.
Благодаря ви предварително.

Imagination is more important than knowledge.
Albert Einstein
Контакти:  roko
WEB  
Мнение #2
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Август 30 2006, 01:04
saejoh

Група: Li maniacs
Регистриран: Септември 2005

Оценка: няма

Цитат:  (roko @ Август 29 2006,09:45)

Здравейте.
Проблема е следния: инсталирах си разни "неща" в SuperKaramba-та. Като дадох на едно от всичките "Add To Desktop", ми гръмна някаква никаква грешка и затвори всичко. При следващото пускане на SuperKaramba-та, в списъка с инсталираните неща нямаше нищо. Тръгнах да ги инсталирам на ново и то вече ми даваше, че са инсталирани, а не ги показва в списъка с инсталираните.
Въпроса ми е може ли някъде в някой файл да пипне, че да се оправи това и ако може, то къде са тези файл/ове.
Благодаря ви предварително.
Подпис: Imagination is more important than knowledge.
Albert Einstein

Здравей,
1. Коя ти е версията на карамбата?
2.Какви "неща" си инсталирал в нея?
3. Кое е това "едно от всичките"?
4. Тия дни имаше гръмотевични бури..., на теб ти е гръмнало "някаква никаква" грешка...?!
5. Затвори "всичко"... Нямаше "нищо"...?!

Obviously You have enough imagination, please try to solve this problem on Your own! Albert Zweistein :21;

Написах това с ясното съзнание, че е възможно с тези си редове да жертвам един "жълт картон"...Но, докато не успея да предам знанието си за това, как се задават сносно въпроси, ще се придържам към този стил. Нямам въображение в излишък.

Евентуално решение на "проблема" и смекчаващи "вината" ми обстоятелства: Изпълни командата (като обикновен юзър):
Код: 
$ strace -o strace.superka -e trace=open,close superkaramba

И дай изхода от:
Код: 
$ cat strace.superka

Успех!

Редактирано от saejoh на Август 30 2006, 01:10

Ath XP 1700+, NVidia, Biostar M7NCG, Повече тук и тук
Контакти:  saejoh

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Общо 1 отговор(а) от Август 29 2006, 09:45 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » SuperKaramba проблем под KDE 3.5.4 (Fedora Core 5)

© 2014 Linux Index Project