Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » Как да инсталирам Beryl и Wine?
Тема: Как да инсталирам Beryl и Wine?, На openSUSE 10.2+KDE
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Април 07 2007, 20:09
Biskata

Група: Li fans
Регистриран: Март 2007

Оценка: няма

Здравейте,
Нов съм в средите на Линукс и поради тази причина се обръщам към вас за помощ. Мисля, че тук бих могъл да получа помощта от която се нуждая. Както се разбира от заглавието на темата, проблема ми е, че не мога да или по точно не знам как да инсталирам Beryl и Wine. Аз съм с openSUSE 10.2+KDE. Търсих информация относно инсталирането на тези две приложения и естествено намерих такава, но поради факта, че съм "скаран" с английския език, тази информация не може да ми помогне така като би ми помогнала на БГ. Затова ще помоля ако може някой да обясни на БГ стъпка по стъпка как става инсталацията. Искрено се надявам да ми помогнете, за което ще съм Ви много благодарен. Очаквам вашите отзиви по моя проблем.

P.S.: Сетих се, че може да е от полза да спомена, че съм си инсталирал драйверите за видео картата, която е nVidia 6100. Това успях да направя от информацията, която намерих.
По принцип имам и още въпроси като един начинаещ и силно желаещ да се занимава с Линукс, но за тях след това. За сега инсталирането на тези две програми много искам да направя.
Още веднъж благодаря предварително.

Контакти:  Biskata

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ: 333617563
  • MSN  MSN: b_radev@hotmail.com
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #2
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Април 11 2007, 18:22
Snsfu

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Февруари 2007

Оценка: няма

Най-лесно е да влезеш в YaST,след това в Software Management и в търсачката да напишеш Wine.Така със сигурност няма да имаш проблеми с инсталацията.

Bill Gates has dumified me.
Контакти:  Snsfu
WEB  
Общо 1 отговор(а) от Април 07 2007, 20:09 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » Как да инсталирам Beryl и Wine?

© 2014 Linux Index Project