Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » Wine какво как защо ?
Тема: Wine какво как защо ?
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Септември 26 2007, 20:09
chavdar

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Септември 2007

Оценка: няма

Аз съм новак хал хабер си нямам от нищо чета тук таме и разбрах за неква програма вине която е емулатор за игри аре да ми кажете малко повече за нея кое как да направя как да настроя от каде да я изтегля мерси много предватрително че съм многозле иде ми да счупя  :29;
Контакти:  chavdar
WEB  
Мнение #2
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Септември 26 2007, 20:49
pavelludiq

Група: Li fans
Регистриран: Декември 2006

Оценка: няма

Първо свикни с линукса преди да се пробваш да пускаш игри с wine. Всъщност на мен повечето игри които съм си подкарал с нея не бачкат много добре(Empier Earth 2 има странни черти в надписите си в менютата) По добре пробвай cedega за игри, а wine ползвай за други работи :D Ако си мераклия да изучиш линукс по голям успех ще имаш с търсачка, четене и в краен случай питане(от личен опит знам че като си нууб одговорите идват по бързо ако търсиш, не ако питаш) Питай, лошо нема, ама най малкото сайта на програмаат провери ли за инфо? :D Не че се заяждам или нещо, но умението да се търси и сортира много информация е основно при работата с компютрите изобщо :D късмет с линукс.

пп На мен от 7 игир само 1 не тръгна :D А някой(като ил-2 да речем) Вървят по добре със Cedega от колкото със уйн :D
Общо 1 отговор(а) от Септември 26 2007, 20:09 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » Wine какво как защо ?

© 2014 Linux Index Project