Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
Тема: DivX, SUSE 10.3
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Май 03 2008, 17:08

Група: Li fans
Регистриран: Май 2008

Оценка: няма

Имам много въпроси за Linux-a!Но тъй като съм "абсолтно начинаещ "- ентусиаст,ще трябва повече обяснение! :22; Ползвам open SUSE 10.3 сам се справих с инсталацията(върху Windows) та сега имам две системи,успях и с нета.Много сам очарован от това което разбирам в Linux, а имам и амбиция да се уча (ползвам някои книги)Сега на въпроса!-Моля за подробна инструкция как да стане така ,че да гледам avi,DivX,Xvid и субтитри.Пробвах да инсталирам или монтирам нещо наречено -divx611-20060201-gcc4.0.1.tar.gz--пишеше че е за Linux.Но тъй като няма .ехе :D не разбрахка да го подкарам. Между другото си мисля ,че ако има някои плеар с готови кодеци би било по лесно  :D например пробвах един Live CD Back Track 3 beta 3 отнего всичко вървеше само дето субтитрите бяха шльокавица.Та искам да знам как става не просто да ста не ,а да се науча да го правя! :29;.Сигурно е важно да се знае че ползвам Kaffeine 0.8.5,KDE 3.5.7-опитах да сложа KDE 4.0 но не съм сигурен че го направих-това е друга тема.Имам още 80-90 вапроса но всичко по реда му .А и передполагам ,че с отговора на 2-3 ще се науча да да "виждам".Благодаря предварително!
Контакти:  zubizabi

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #2
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Май 03 2008, 19:01

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Март 2008

Оценка: няма

за Кафеийн->Настройки-Параметри на xine ядрото -> Subtitles -> Опции за начинаещи за Кафеийн           :43;  :43;  :43;  :43;
Контакти:  dizell

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Общо 1 отговор(а) от Май 03 2008, 17:08 до сега

© 2014 Linux Index Project