Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Юни 14 2008, 13:20

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Януари 2008

Оценка: няма

Имам няколко часа свободно време днес и искам окончателно да се отърва от бозата и за това бих се радвал,ако някой даде много бърз отговор,пък аз разбира се ще почерпя  :D .Въпросът ми е следният:
  Имам качени уиндоус и линукс,а уиндоус-ът го ползвам само и единствено заради програмата VOIP за разговори в чужбина.Там си имам акаунт и си плащам за разговори в чужбина та се чудя дали с линукската програма за разговори в чужбина twinkle мога да ползвам същият този акаунт,защото VOIP доколкото знам е протокол,та ако мога да използвам друга програма със същият акаунт още сега приклячвам завинаги с бозата.Та ако някой знае със сигурност как стоят нещата да помага.
Контакти:  AZ ZERGA
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юни 14 2008, 13:35

Регистриран: Октомври 2005

Ами то VOIP не е протокол, а название Voice Over Internet Protocol. Като протокол ползва едни други неща. Та само с VOIP нищо не ми говори. Напиши коя програма ползваш, най-малкото може да дадеш линк или поне някакво по-подробно описание. Скайп ли е, онзи twinkle ли е? Дай линк за този twinkle и ако не разбираш английски ще прочета дали става за линукс или не. Просто бъде малко по-подробен  :43; То като гледам twinkle си е баш за Linux :22; , и щом можеш да си ползваш минутите и разговорите от нея, то тогава какво те спира още? :)

Редактирано от stamen81 на Юни 14 2008, 13:36

Контакти:  stamen81
WEB  
Мнение #3 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юни 14 2008, 14:04

No avatar chosen

Регистриран: Януари 2008

Уффф.Да ти кажа честно нямам и много време да търся повече информация за VOIP-а та смятм да рискувам и след това ще кажа какво е станало.Самата програма за уиндоус се казва VOIP и ако не мога с туинкле-то да си ползвам акаунта ще мъча да е подкарам с wine.
Контакти:  AZ ZERGA
WEB  
Мнение #4
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юни 14 2008, 14:54

Регистриран: Декември 2006

Оценка: 5

Контакти:  devik
WEB  
Общо 3 отговор(а) от Юни 14 2008, 13:20 до сега

© 2014 Linux Index Project