Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » Ubunu Hardy + bluetooth + Nokia 6600 = много голям
Тема: Ubunu Hardy + bluetooth + Nokia 6600 = много голям
Мнение #1
Написано на: Юли 22 2008, 16:07

Група: Li fans
Регистриран: Декември 2007

Оценка: няма

При опит за изпращане на снимки/музика от телефон Nokia 6600 ми изписва, че не може да се свържи. Инсталирал съм gnome obex server (или bluetooth file sharing не знам точно името). Пробвах да стартирам през терминал и ето резултата:
Code Sample: 
blazed@hardy:~$ gnome-obex-server
conn_request: bdaddr 00:60:57:B4:21:7A
conn_complete: status 0x00

това е след като се опитам да изпратя файла. В ubuntuforums ме посъветваха да инсталирам друга програма, но е същата работа - през BT търси шарнати файлове на телефона, не може да получи нито един файл. Пробвах да изпратя от компютъра на телефона - всичко си е нормално, информацията се получава без проблеми. Също така пробвах и с друг телефон - SE Z600 - при него няма никакви проблеми при изпращане/получаване на информация. Пробвах BT устройството през Win XP - там с Нокията нямам никакви проблеми. Някой може ли да помогне, че ми писна да изключвам телефона за всяка снимка, която искам да кача?

Редактирано от blazed на Юли 23 2008, 07:56

life is too short... so live with that!
Контакти:  blazed
WEB  
Общо 0 отговор(а) от Юли 22 2008, 16:07 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » Ubunu Hardy + bluetooth + Nokia 6600 = много голям

© 2014 Linux Index Project