Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » Медиа Плеър и проблем с игра
Тема: Медиа Плеър и проблем с игра
Мнение #1
Написано на: Януари 12 2009, 17:32

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Януари 2009

Оценка: няма

Здравейте.Имам голямо желание да премина към линукс.Дори съм я инсталирал като втора операционна.Н имам два проблема-първият-всички страници за уеб телевизия изискват Windows Media Player.Инсталирах няколко плеъра на Линукса си-Xubuntu-но без успех-или не мога да отворя линковете или ми дава някакви проблеми.Търся пълен замистител на Windows Media Player.Второ-имам една стара игра-Age of Empires2,която изисква 300Мхц. процесор и 32МБ Рам.
Много я обичам ама под Линукс като опитал да я пусна-понякога както има звук-и след това няма,пък и ми се насича-компютъра ми е 1Ghz,256RAM,32MB Video.За да подкарам играта използвам Wine.А и още един проблем-като вляза в началното меню на играта-то е много тъмно-та чак нищо не се вежда какво пише,а като бях с Windows то пак беше тъмно но не чак толкова,а и надписите върху бутоните бяха бели и с друг щрифт,а сега трябва да направя голямо усилие за да разчета нещо въобще.Ще ви бъда благодарен ако ми посочите как да си оправя тези проблеми.Благодаря много. :29;
Контакти:  jjjjjk

• AOL  AOL: няма
  • ICQ  ICQ: няма
  • MSN  MSN: няма
  • YIM  Yahoo IM: няма
WEB  
Общо 0 отговор(а) от Януари 12 2009, 17:32 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Applications » Медиа Плеър и проблем с игра

© 2014 Linux Index Project