Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Новини » Li Новини » Петиция- Adobe и Macromedia продукти за Линукс
  • Страница 1 от 1 Skip to Page:
  • 1
Тема: Петиция- Adobe и Macromedia продукти за Линукс
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Май 28 2007, 16:52
tolostoi

Група: Li maniacs
Регистриран: Юли 2006

Оценка: 5

Открита е петиция, към която всеки, който желае може да се присъедини в подкрепа на идеята продукти на гореописаните компании (те вече мисля са си едно цяло  :) ) да излизат и с версии на Linux.
Цитат:

To:  Macromedia and Adobe

Dear designers, photographers and all sorts of creative souls.

Wouldn't you think that it is about time that we can be creative on a platform other than Mac or PC.

Adobe and Macromedia people claim that there would not be enough interest from Linux users to use their products on this platform.

But lots of PC and Mac users are willing to switch to Linux. But their favourite creative tools are not available for Linux (yet). And that's why they are held back to switch to this economic and stable OS.

People speak up so we can move to Linux by using decent design tools which we are used to.

Adobe and Macromedia guys, we bet you have some great marketing campaigns up your sleeve to get people to buy your stuff for the Linux platform.

Sincerely,
The Undersigned

Редактирано от stumps на Май 28 2007, 17:06

Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Май 28 2007, 22:34
nikolavp

Оценка: 4

Signed. Нека спре оплакването от липсата на тези продукти. Въпреки, че не ги ползвам, защото познавам алтернативите :).Все пак мисля, че човек *трябва* да има право на избор. Btw моя глас беше 4999 :) <<<<<<<< Туз

Редактирано от nikolavp на Май 28 2007, 22:35

Контакти:  nikolavp

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #3 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Май 29 2007, 02:19
phidelio

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Май 2007

Оценка: няма

много се радвам, че вече има такива инициатива. мисля, че липсата на тези продукти е една от причините windows да е сред най-разпространените ос. рано или късно от adobe ще се принудят да направят и версии за линукс ако не искат да бъдат изместени от свободните алтернативи.
Цитат:

Signed. Нека спре оплакването от липсата на тези продукти. Въпреки, че не ги ползвам, защото познавам алтернативите :).Все пак мисля, че човек *трябва* да има право на избор. Btw моя глас беше 4999 :) <<<<<<<< Туз

между другото, не че искам да те засегна, но твоя глас е номер 4993
Контакти:  phidelio
WEB  
Мнение #4 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Май 30 2007, 00:45
nikolavp

Оценка: 4

Мда после го видях когато ми пратиха мейла, просто много ми се спеше и си викам я гледай 4999 :), нищо де все пак се порадвах ;П

Редактирано от nikolavp на Май 30 2007, 00:46

Контакти:  nikolavp

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #5
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Юни 25 2007, 10:34
acidtrip

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Юни 2007

Оценка: няма

Цитат:  (nikolavp @ Май 28 2007,22:34)

Вижте, ползвам графичните алтернативи, заложени в XUBUNTU Linux и съм сравнително доволен, в смисъл, че наистина са перфектни за ежедневна работа, но за юзър като мен, който се занимава главно с това, мога да кажа, че един Фотошоп на Адоуб наистина няма адекватен заместител, поне засега. Що се отнася до аудио едитинга, вече съм на друго мнение - има перфектни линукс алтернативи. Бъдещето е в оупън-соурса и скоро всички "ще се наведат", осъзнавайки този факт.
Контакти:  acidtrip
WEB  
Общо 4 отговор(а) от Май 28 2007, 16:52 до сега
  • Страница 1 от 1 Skip to Page:
  • 1
 » Начало » Li Форуми » Новини » Li Новини » Петиция- Adobe и Macromedia продукти за Линукс

© 2014 Linux Index Project