Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » За Linux-Index » Проблеми » Относно случващото се с Red
Тема: Относно случващото се с Red, "... искам да ми се махнат писанията .."
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Октомври 11 2006, 09:25
mcwolf

No avatar chosen

Група: Li gurus
Регистриран: Април 2005

Оценка: 5

Цитат:  (Red @ Октомври 11 2006,01:22)

Странен феномен, въпросите ми се трият, защото искам да ми се махнат писанията, но пак никакво действие. С това ли се различавате от linux-bg.org? С какво сте по-добри от тях? Толкова несериозно и плоско поведение е характерно само за пубертети. Аз си настоявам да ми се махнат писанията. Пак ще дам информация за това, колко време на ЛС ви преследвам и какво уважение показвате към хората.

Изпрателни ЛС до stumps и Plamen за премахването на темите ми (помолил съм затова на Август 28 2006,16:40, т.е. 1 месец изчакване):

1. Септември 28 2006,15:38

2. Октомври 02 2006,11:51

3. Октомври 05 2006,14:12

4. Октомври 09 2006,10:30

Колко съобщения трябва да ви пратя за да мога да получа отговор "ок, няма проблеми....махаме ги днес/утре/другиден" или "не може, понеже пишеш ли веднъж, правата стават наши"?

освен ИСКАМ е хубаво да посочиш причина ЗАЩО - при това е хубаво причината да бъде СМИСЛЕНА

също така е хубаво да престанеш да спамиш в темата горе - сега АЗ ще ти изтия постът от там и ще дам линк към ТАЗИ тема - ако желаеш да има някакъв диалог м/у нас смятам че ще почнеш да спазваш правилата - а ако не ...

(всъщност не виждам какво общо имат колегите от екипът на linux-bg та се опитваш да намесваш и тях)

Редактирано от mcwolf на Октомври 11 2006, 09:31
Контакти:  mcwolf

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Октомври 11 2006, 23:47
Red

Нерегистриран

Цитат:  (mcwolf @ Октомври 11 2006,09:25)

освен ИСКАМ е хубаво да посочиш причина ЗАЩО - при това е хубаво причината да бъде СМИСЛЕНА

също така е хубаво да престанеш да спамиш в темата горе - сега АЗ ще ти изтия постът от там и ще дам линк към ТАЗИ тема - ако желаеш да има някакъв диалог м/у нас смятам че ще почнеш да спазваш правилата - а ако не ...

(всъщност не виждам какво общо имат колегите от екипът на linux-bg та се опитваш да намесваш и тях)

mcwolf, не смятам, че трябва да казвам "защо" и то да е "смислено" при положение, че съм стигнал до това си решение, имам си причина и единственото ми желание е да стане. Ако статиите, които са написани, стават собственост на li, то тогава нямаше да се стига до тук.

Все пак, уважавам както теб, така и почти всички във вашата формация и ще резюмирам отговор на зададеният ти въпрос. Причината за досаждането ми е, че исках елементарен отговор от две или три думи "Не може" или "ОК, няма проблеми", а отговора, който получих е блокирането на акаунта ми (промяна на паролата ми и невъзможността да си я сменя), пренасочване на едно от IP-тата, които ползвам, към старият форум на Li и тотално неуважение към изпращаните ЛС. Не ми пука за темите, а за човешките отношения, които явно липсват. Това е причината за така наречният спам.

Всъщност дължа едно извинение на Пламен, защото преди месец и малко, само той ми отговори, като спомена, че имал много работа и ме помоли да спра и при първа възможност ще задвижи моят "проблем". Аз го направих, но какъв беше ефекта? Мисля, че сам може да си отговориш.

Много тъпа ситуация се получи .... все едно съм малко хлапе, но повярвай ми, човек трябва да се бори навсякъде. Не мога да си позволя лукса, някой, който говори за етика и уважение, така да ми мишкува. Визирам точно stumps, а причините са много, но няма смисъл да говоря за този човечец.

Колкото и да не разбирам от хорово пеене и от живота на мравката, смятам, че човек разбира от дума и макар да изглеждам малко наивен и глуповат, аз си държа на своето. Буковски е казал, че винаги най-важните неща, са най-малките, които никой, никога не забелязва, но аз съм се научил да обръщам внимание на всичко.

Знам, че ще настроя доста от хората срещу себе си, нападайки част от екипа ви, ще е загуба, но човек трябва да устоява принципите и вижданията си във всяка една ситуация.

П.П.1. Благодаря ти за отговора и значи много за мен.

П.П.2. Думата спам в SA Dictionary:
Цитат:

SPAM
[spæm]
n вид мляна/кълцана шунка/ бут с подправки (консерва)
;)

Желая ви всичко най и само успехи.
Контакти:  Red

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #3 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Октомври 12 2006, 09:34
mcwolf

No avatar chosen

Група: Li gurus

Оценка: 5

моето лично мнение за отговор на въпросът ти е твърдо не - невъзможно е да се изтрият мнения от теми без да се наруши тяхната логическа цялост - това ще рече че трябва да се съсипят всички теми в които си писал - това няма нищо общо с някакво лично отношение към теб - просто факт

относно глупостите с правата на материалите - всичко което си написал е отбелязано че е писано от теб нали - не виждам какъв е проблемът

по точно виждам - виждам човек които се чувства лично засегнат и е решил да заличи всякакво свое присъствие в проектът на принципът "на си ви куклите дайте си ми парцалките" - ако ми обясниш например изтриването на шотовете ти от галерията мога да си помисля че има някаква минимална възможност да греша - съжалявам че си решил да се оттеглиш от проектът но той е свободен - всеки се присъединява по свое желание и може да го напусне така - това не значи че с напускането на конкретен човек ние ще заличиме всякаква следа от него - приносът ти в проектът е факт и това ще си остане така независимо дали ти харесва или не - точно както ще остане и тази тема

надявам се че когато се поуспокоиш и помислиш малко по трезво ще разбереш какво имам в предвид
Контакти:  mcwolf

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #4 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Октомври 12 2006, 11:51
gog

Група: Li psychos

Колега Red,
много пъти ти обяснявах на PM и на ICQ и това остави малка заблуда, че никой не ти давал обяснение и незнам защо мен ме няма в списъка, ооо извинявай, това са само тези които не са ти отговорили.
Отначало когато те питах дали да ти изтрия темите, каза че не искаш или не си го спомняш?
Има-няма една седмица по-късно пак запя старата песен. Тогава ти казах да се обръщаш към мен по този въпрос и да не занимаваш всички от форума със себе си, след което предупредих останалите от екипа, те от своя страна да не се занимават повече с теб. Не разбирам кое не ти е ясно още или искаш всеки член на LI персонално да ти даде обяснение? Моля те, не се изкарвай толкова онеправдан, защото всеки ти отдели достатъчно време. Няколко пъти получаваше предупреждения, кога устни, кога писмени или и това не е така?

Не забравяй че всичко е доброволно и никой не те задържа тук. Това важи за всеки участник в проекта и не мисля че някой е длъжен да ти дава каквото и да е обяснение и да си губи личното време.

П.С.
mcwolf го е написал достатъчно добре и напълно покрива това което ти е казвано до сега и личната ми позиция по въпроса.

Редактирано от gog на Октомври 12 2006, 12:07

"Linux is for people who hate Windows, BSD is for people who love UNIX"
Контакти:  gog

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Мнение #5
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Октомври 12 2006, 14:11
stumps

Група: Li psychos

Точка по въпроса!

Два месеца работа с компютъра спестява два часа четене на документация

Бизнесът на Microsoft е бизнес за трима: Един пише вируси, друг прави антивирусни, а третият продава (псевдо)операционна система за тях.
Контакти:  stumps

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
Общо 4 отговор(а) от Октомври 11 2006, 09:25 до сега
 » Начало » Li Форуми » За Linux-Index » Проблеми » Относно случващото се с Red

© 2014 Linux Index Project