Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Servers & Services » кирилица и вине
Тема: кирилица и вине
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Март 27 2007, 13:58
devik

Група: Li fans
Регистриран: Декември 2006

Оценка: 5

Някой знае ли защо програма /виндовска на НАП/ която работи с вине, половината букви на кирилицата са нормални ,а другата са ченгели и на кирилица не може да се пише.Програмата няма опции да сменяш шрифта.Дебиан-а е кирилизиран/?/
Контакти:  devik
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 27 2007, 14:49
tolostoi

Група: Li maniacs
Регистриран: Юли 2006

Оценка: 5

Оня ден ми дойде ново wine (debian etch 4.0) та в него забелязах, че има промяна, преди можеше да емулира версия на windows 2000 и надолу сега вече има XP и 2003, може да пробваш с XP, а преди време и аз имах проблем с кирилицата на една програма която емулирам но си сложих локал на юзъра cp1251 и заспа (ти тва си го направил не се съмнявам) Ама като се замисля ... НАП кой знае каква тъпотия е там преди време съм имал проблеми с кирилицата и на windows с подобни програми, та не ми се мисли.

Мнение #3
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Март 27 2007, 18:07
quintessence

Група: Li psychos
Регистриран: Август 2005

Цитат:  (devik @ Март 27 2007,13:58)

Някой знае ли защо програма /виндовска на НАП/ която работи с вине, половината букви на кирилицата са нормални ,а другата са ченгели и на кирилица не може да се пише.Програмата няма опции да сменяш шрифта.Дебиан-а е кирилизиран/?/

Коя по-точно на НАП ? Те някои техни ( досовските ) работят с "нормално" виждащи се кирилски букви след като се инсталират допълнителни шрифтове , разни други чудесии ,едно друго :)
Контакти:  quintessence

• AOL  AOL:
  • ICQ  ICQ:
  • MSN  MSN:
  • YIM  Yahoo IM:
WEB  
Общо 2 отговор(а) от Март 27 2007, 13:58 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Servers & Services » кирилица и вине

© 2014 Linux Index Project