Запомняне

» Здравейте
[ Вход :: Регистриране ]
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Servers & Services » Apache+MySQL+Fedora
Тема: Apache+MySQL+Fedora
Мнение #1 Skip to the next post in this topic.
Написано на: Януари 08 2006, 11:28

No avatar chosen

Група: Li fans
Регистриран: Януари 2006

Оценка: няма

Здравейте, първо Честита Нова Година. Пожелавам успех на всички които се занимават със сайта защото тук всичко и направено много добре и мого само да завиждам за добре свършената работа. Сега по моя проблем. Искам да пусна apache на fedora защото там всичко си го има без да го инсталирам. Може ли да ми кажете първо как да го конфигурирам и второ как да му закача php. Другото е да пусна mysql и да създам база данни с име forum. И последно мога ли да прехвърля стари данни от windowski server(мисля че няма да стане ама да питам). И последно Едно Голямо Мерси за това че ми изчетохте неграмотноста спряма линукс ама ми писна от тапия и гаден уиндоус.
Контакти:  aReS
WEB  
Мнение #2 Skip to the next post in this topic.
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Януари 08 2006, 11:56
guardian

Регистриран: Май 2005

1. Прегледай тази статия http://howtoforge.com/perfect_setup_fedora_core_4
2. Доколкото разбирам питаш за прехвърляне на MySql база данни от уиндоус към линукс, можеш да го направиш, за предпочитане е версиите на MySQL да са еднакви, аз лично съм имал проблем при прехвърляне на база данни от. 4.1 към 4.0

Контакти:  guardian
WEB  
Мнение #3
Skip to the previous post in this topic. Написано на: Януари 08 2006, 18:47

No avatar chosen

Регистриран: Януари 2006

Мерси много точно това ми трябваше. Като го направя ше опитам да прехварля базата данни(mysql-a ми е 4.0.13). Пак мерси много.
Контакти:  aReS
WEB  
Общо 2 отговор(а) от Януари 08 2006, 11:28 до сега
 » Начало » Li Форуми » Help & Support » Servers & Services » Apache+MySQL+Fedora

© 2014 Linux Index Project